Вимоги до кольору

Picture
Отримані матеріали обробляються на комп’ютерах PC.
Макети приймаються на таких електронних носіях: на зовнішньому носії з USB-інтерфейсом.
Також файли можна надіслати на електронну адресу типографії, файлообмінник.  У разі не виконання вимог макет вважається некоректно підготованим і не пройде автоматичну перевірку.

Вимоги до кольорової моделі та кольоровості

– Під час підготовки повноколірного макета всі елементи, що використовуються, повинні бути у кольоровій моделі CMYK (сумарна кількість фарб не більше 280%).

– У разі використання замовних (spot) кольорів необхідно надати точне найменування заданих кольорів. Колір фарби, яким надрукується замовлення, обирається безпосередньо під час прийому замовлення за каталогом фарб Panton.

– За замовчуванням знімаються всі накладення фарб (overprint), у разі необхідності спеціального використання overprint необхідно попередити про це співробітника, який приймає замовлення.

За замовчуванням на всі роботи ставиться атрибут накладення на суцільну чорну фарбу (overprint Black 100%). Відповідальність за використання режимів Overprint повністю несе Замовник!!!

– Великі чорні заливки фарбувати у “глибокий чорний” (наприклад, CMYK – 40/30/30/100).

– Недопустимо використовувати плашку зі складом: CMYK – 100/100/100/100. Якщо такий склад є в макеті, він за замовчуванням перетворюється на 100% Black. Залежно від характеру зображення і у зв’язку з технологічною необхідністю друкарня на власний розсуд може застосувати трепінг із необхідними параметрами.

– Макет не повинен містити жодних ІСС-профілей. У випадку наявності кольорових профілей растровий процесор автоматично їх видаляє, що приводить до зміни відтінків кольору.

– Не рекомендується наявність елементів сірого кольору, що підготовлені від 2-х, 3-х або 4-х кольорів. “Плашкові кольори” необхідно готувати з найменшими складовими CMYK для забезпечення більш точної кольоропередачі.
Сірий колір необхідно отримувати тільки з чорного кольору (Black). В іншому випадку можливий “різнотон” по тиражу. Сумарна кольоровість зображень не повинна перевищувати 320%. Інакше є ймовірність виникнення ефектів “відмарювання” (тінь), неопрацювання елементів у тінях і “вищипування” волокон паперу під час друку.

– У зв’язку з наявністю технологічних допусків на поєднання фарб не рекомендується робити виворотку в плашці, яка складається більше ніж з 2-ох фарб, шрифтом світлішим за фон, розміром менше 8 пунктів. В іншому випадку можливе “запливання” виворотки та погіршення читабельності тексту.